ІмпровіZ

21 березня 2019, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

ІмпровіZ- це нове гумористичне шоу, в якому немає сценарію і підготовлених жартів. Все що відбувається на сцені - це повна імпровізація коміків разом з глядачами. Кожен актор шоу «ІмпровіZ» індивідуальний і може з першого виходу на сцену закохати в себе глядачів. Ці хлопці подарують тобі гарний настрій і заряд позитивних емоцій за допомогою крутої імпровізації. Живий і легкий гумор зможе розтопити навіть найпохмуріших і "ніколи не усміхнених" людей. Приходь 21 березня в Victory Hall і переконайся сам!
 
ІмпровіZ- гумор тут і зараз!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ІмпровіZ відбудеться 21 березня 2019, 20:00, четвер в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+