У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ігор Губерман

18+

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 15 КВІТНЯ 2020 19:00 НА 30 ТРАВНЯ 2022 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
Звернення організатора!
 
"У зв'язку з новим витком пандемії, гастролі Ігоря Губермана до Харкова переносяться на 30 травня. Усі раніше куплені квитки дійсні на нову дату. Поверненню та обміну не підлягають"
 
Кожна нова зустріч з Ігорем Губерманом по-своєму унікальна.
По - перше, великі поети і мислителі - це завжди рідкість.
По - друге, тонкий гумор, парадоксальні судження, тепле і оптимістичне ставлення до людей і, взагалі, до життя - як повітря потрібні українській публіці сьогодні.
По - третє, в Україні вперше виходить рідкісна, чудово ілюстрована книга «Кожен день - свято!». Презентація цього унікального видання і автограф сесія відбудуться на творчому вечорі Ігоря Мироновича Губермана 30 травня 2022 року в Театрі імені Т.Г.Шевченка.
 
Губерман завжди новий, несподіваний і непередбачуваний, як в житті, так і на сцені. Навіть коли він, на прохання публіки, читає свої знамениті «гаріки» з неформальною лексикою, він робить це так легко, елегантно і невимушено, що крім щирого дитячого сміху, іноді переходить у схлипування і ридання, ніяких інших емоцій публіка не відчуває. Звичайно, з віком «обсяг» лірики зростає, але і гумор не старіє, і не блякне. А відповіді на записки глядачів бувають просто приголомшливими, так само як і питання. Не дарма його називають сучасним Омаром Хайямом.
Хто не чув харизматичний, впізнаваний голос Міронич, той багато в житті втратив!
 
Ігоря Губермана знають і люблять в США, Ізраїлі, Німеччині, Австралії, Білорусі, на всьому пострадянському просторі. Він не перший раз приїжджає в Україну, і завжди це велика подія для нас, а зустріч з ним - наша історія, яку ми будемо згадувати і якій будемо пишатися!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ігор Губерман відбудеться 30 травня 2022, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.