У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

HYPNOS / FLESHGORE / REVOLT

12 жовтня 2019, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

HYPNOS – одна з найстаріших і найавторитетніших death metal груп Східної Європи. Створена в 1999 році після розпаду культової групи KRABATHOR двома учасниками останньої, HYPNOS випустили ряд альбомів, які стали класикою жанру. Об’їздивши з гастролями весь свiт, група нарешті добралася до України, і українські любителі екстремального металу отримали шанс побачити цю легендарну групу своїми очима.
 
FLESHGORE не без підстав вважаються найвідомішою українською death metal групою в світі завдяки численним гастролям по всій земній кулі. Група змогла дістатися зі своїми концертами навіть до Австралії, але в самій Україні виступає не часто. Перший і останній раз у Харкові FLESHGORE виступали рік потому, так що 12 жовтня – відмінний шанс переконатися у високій якості українського death metal тим, хто їх ще не бачив.
 
REVOLT стабільно радують фанатів металу на столичних концертних майданчиках. 12 жовтня відбудеться виступ REVOLT в нашому місті, і втрачати таку можливість не можна!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

HYPNOS / FLESHGORE / REVOLT відбудеться 12 жовтня 2019, 18:00, субота в LF club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.