Інформація щодо обмеження масових заходів!

HOMO SOVETICUS. Американська комедія & радянська трагедія

Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:30
З антрактом
18+

Про подію

Вистава «HOMO SOVETIKUS. Американська комедія & радянська трагедія »

Театр «Ампулка» представляє прем'єрний спектакль «HOMOSOVETIСUS. Американська комедія & радянська трагедія» або «HS» за п'єсою Віктора Шендеровича «Потерпевший Гольдинер».

Продюсер Михайло Бондаренко запросив на постановку найбільш відомих і талановитих людей сучасного театру.

Дуже смішний і, в той же час, ліричний спектакль поставив кращий молодий режисер України - Максим Голенко (Вій 2.0, Афродизиак, Віталік і ін.).

Сценографія та костюми від Лесі Головач - це завжди знак якості! Незвичайні декорації, сценічні знахідки - фірмовий стиль цього художника.

Музику до вистави створили кумири молодого покоління - група SHKLO. Музиканти задіяні в епізодичних ролях і, крім того, на сцені тільки «жива музика» в їх виконанні!

Прекрасні актори - В'ячеслав Гиндин (Вульф Гольдінер / Володимир Семенов) і Ольга Жуковцова (Джейн Уотсон / Женя Ровинская) змусять глядачів сміятися до сліз і плакати крізь сміх.

На Брайтоні проти власної волі з’єдналися долі емігрантів з Харкова - старого комуніста Вульфа Гольдінера і молодої науковця Джейн Уотсон. Від взаємного ворожого ставлення до взаємної симпатії і назад до неприязні, від душевних бесід до готовності розтерзати один одного ці абсолютно різні люди вибудовують свої відносини і змушені зустрічатися два рази в тиждень. Для чого?.............

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

HOMO SOVETICUS. Американська комедія & радянська трагедія відбудеться 8 жовтня 2018, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+