У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Мюзикл «ХХ СТОЛІТТЯ. НАЙКРАЩЕ!»

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 15 ЖОВТНЯ 2021 18:00 НА 30 ЛИСТОПАДА 2021 18:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
 
Епоха Відродження залишила у спадок високі зразки образотворчого мистецтва. Класицизм - архітектури. Срібний вік - поезії. А епоха науково-технічної революції створила свій жанр - мюзикл.
 
Можливо Ви й не здогадуєтеся,  що наспівуєте улюблені мелодії кращих мюзиклів XX століття? 
Якщо про "Норт-Дам де Парі", "Кішки" або "Чикаго" Вам доводилося чути, то не факт, що Ви знаєте назви : "The Roar of the Greasepaint the Smell of the Crowd", "No, No, Nanette" або "Roberta", але музика з них на слуху в багатьох! 
 
Можливо Ви не в курсі, але ці вистави  збирають більшу виручку,  ніж будь-які  блокбастери в кіно! 
Мюзикл «ХХ СТОЛІТТЯ. НАЙКРАЩЕ!» - це історія американського мюзиклу в танцях і піснях. Яка виконується «наживо» музикантами та співаками, яких рахують гордістю Харкова! Заслужені артисти України: Гаррі Сетьян,  Вікторія Вєннікова,  Світлана Сидорова, Віталій Лашко, а також Ян Костирко та Наталія Шкурко – дует «NAYAVU»; популярні харківські виконавці Олександр Кварта, Марія Горобцова, Ігор Сірий, Оксана Соболева, Віталій Лосєв і багато інших! Диригент оркестру – заслужений артист України Володимир Скрипчук.
І велика танцювальна група театру «БаЗа», створена спеціально для проєкту!
 
На одному з кращих сценічних майданчків країни – Палаці студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого.
Звук, світло, сценічні ефекти - достойний антураж найвідоміших світових хітів! 
Мюзикл "XX СТОЛІТТЯ. НАЙКРАЩЕ!"
 
Це історія спокуси красою. Якщо людство розлучається з минулим сміючись,  то майбутнє воно зустріне ще й розкішним танцем.
 
Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мюзикл «ХХ СТОЛІТТЯ. НАЙКРАЩЕ!» відбудеться 30 листопада 2021, 18:30, вівторок в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.