Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ХАОС. Жінки на межі нервового зриву

20 листопада 2018, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:15
З антрактом
Бронь На касу
72
години
18+

Про подію

Красиві, доглянуті, успішні і самодостатні. Здавалося б, що ще не вистачає сучасним жінкам? Але жіноча логіка - штука складна і зрозуміти жінку іноді нелегко навіть їй самій.

«Хаос. Жінки на межі нервового зриву» - блискуча легка сучасна комедія, яка спробує розкласти по поличках усі нюанси бунтівної жіночої душі. Чи вдасться?

На сцені з дивним розмахом розгорнуться три історії абсолютно різних і в той же час разюче схожих жінок. Шкільна вчителька, журналістка і психотерапевт у виконанні Катерини Кістень, Віталіни Біблів і Анни Кузиної поділяться з вами найпотаємнішими бажаннями.

Як у кожної з нас, причини для неврозів знайдуться, варто їх тільки гарненько пошукати: ревнощі, руйнується шлюб, некеровані діти, недолугий бос. Список можна продовжувати нескінченно. Але нам, глядачам, цікаві не причини, а те, як героїні впораються зі своїми проблемами.

«Хаос» - це захоплююча суміш трагедії людських відносин, життєвого фарсу і заразливою комедії. Ви отримаєте найнесподіваніші відповіді на питання, які хвилюють кожну жінку. Вистава цілком заслуговує своє жартівливе звання практичного посібника «Що робити жінці на межі зриву», адже з цим завданням він справляється на відмінно!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ХАОС. Жінки на межі нервового зриву відбудеться 20 листопада 2018, 19:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.