Parade-fest «Гимнастический козёл»

18 травня, 18:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Гимнастический козёл — предмет, который в школьной программе по физкультуре разделяет класс на, как минимум, два лагеря: лагерь фанатов и лагерь хейтеров. Театр Пушкина возвёл этот предмет в абсолют и довёл ситуацию до абсурда. Для чего? Для того, чтобы показать модель человеческих взаимоотношений в компании жёсткой правды, юмора и честного разговора.
 
В ролях:
М. Авксентьев
А. Кривошеев
А. Ванеев
М. Бораковская 
Л. Кохан
Ф. Бахмутченко
В. Москалец
О. Маковейчук.
 
Постановка и музыкальное оформление: А. Середин.
Сценография: Е. Колесниченко.
Художник по свету: Р. Бабаев.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Parade-fest «Гимнастический козёл» відбудеться 18 травня, 18:00, п’ятниця в Театр ім. А.С. Пушкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+