Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Гастроли Сумского академического театра им. Щепкина - "Смех Лангусты"

20 червня 2016, 19:00, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

"Смех Лангусты" - спектакль идет на русском языке

На схилі літ, власне "перед заходом сонця" хвора, всіма покинута французька акторка (що не заважало їй і в такому стані грати провідні ролі) – не каже творчості "прощавай", а вирішує писати мемуари, аби перекреслити усі плітки про неї жовтої преси та й згадати непересічний шлях свій. А згадувати їй є про що – в доробку актриси "Федра" Расіна, Донья Соль у "Ернані" Гюго,  звісно ж "Дама з камеліями" Дюма, а ще й чоловічі ролі : Франц в "Орлі" Ростана, а головне Гамлет з його "To be or not to be?", та ще й на Батьківщині самого Шекспіра! Допомагає їй згадувати свої ролі, вірний секретар Жорж Піту. На догоду примхливій примадонні Піту грає і її прискіпливу матір, і грубого імпресаріо, і непроникно сувору ігуменю...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гастроли Сумского академического театра им. Щепкина - "Смех Лангусты" відбудеться 20 червня 2016, 19:00, понеділок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+