У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ГАЛА-БАЛЕТ

31 жовтня 2021, 18:30, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Балет-гала обіцяє глядачам багато відкриттів і яскравих вражень від зустрічі з молодими, талановитими виконавцями нашої балетної трупи. Сьогодні її раді бачити в багатьох європейських країнах, Китаї, а окремі солісти успішно виступають в країнах Латинської Америки, США.
 
У балетному репертуарі багато вистав, які користуються великою популярністю у дорослих та маленьких глядачів – це всі три балети П. Чайковського, «Пер Гюнт» на музику Е. Гріга, «Попелюшка» С. Прокоф’єва, «Корсар» та «Жізель» А. Адана, «Собор Паризької Богоматері» Ц. Пуні, «Містерії Пандори» на музику Р. Вагнера і багато інших. І досить було б виконати тільки фрагменти цих балетів, щоб забезпечити концерту успіх. Але балетний Гала побудований за іншим принципом. Різноманітність і новизну йому додадуть не тільки сцени з класичних балетів, а й яскраві номери сучасної хореографії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ГАЛА-БАЛЕТ відбудеться 31 жовтня 2021, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+