У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Friends Party: Joss

3 грудня 2021, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Коли приходить час підняти настрій, ніхто не зробить це краще за друзів, з якими можеш бути самим собою. А в п'ятницю всі друзі збираються до Moskvich Bar на "Friends Party"
 
Ідеолог Moskvich Bar - Anton Slepoy та наймодніший Eddy Garov почнуть "Friends Party" своїм сетом о 22.00
 
Головна зірка вечора – Joss.
Насамперед, завдяки неухильному прямуванню власним творчим кредо: лише якісний звук та лише вінілові сети!
 
Свою пристрасть до платівок Joss направив на створення власних міжнародних брендів – вінілових лейблів Artreform та Jerelo Records. Сьогодні, через 7 років, у їх каталогах вже понад 45 вінілових релізів. Серед них роботи самого Joss, які не раз потрапляли в чарти Decks та Juno. І сингли багатьох визнаних у світі артистів від Franco Cinelli, Silat Becksi, SCSI-9 та Robot Needs Oil до Benno Blome, Frank Lorber, Djebali, Rhadow, Silat Beksi чи iO.
 
Не має значення, чим він зайнятий: наповнюючи сумку платівками перед черговим виступом або відслуховуючи свіжі демо для лейблів, Joss завжди довіряє своєму вже добре впізнаваному смаку. У його сетах та власних треках завжди домінує драйвовий тек-хаус, класичний хаус із наголосом на deep, винахідливе техно.
 
Friends Party - завжди чудово і модно звучить із колонок.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Friends Party: Joss відбудеться 3 грудня 2021, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.