Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Флорія Тоска

28 лютого 2021, 18:30, неділя
У продажу залишилось 138 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 120 грн
Тривалість
02:50
З антрактом
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Російською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 17 КВІТНЯ 2020 18:30 НА 28 ЛЮТОГО 2021 18:30
За всіма раніше придбаними квитками на цей захід необхідно зарезервувати місця
(Згідно зі схемою залу з дотриманням карантинних заходів) в касі ХНАТОБ
Тел. для довідок: 707-70-91, 707-70-43
 
Опера на 3 дії
 
Широке дихання мелодій і трагічна напруга роблять оперу про італійську співачку Флорію Тоску, художника Маріо Каварадоссі і начальника таємної поліції Скарпіа неординарною навіть в ряді музичних шедеврів ХХ століття.
До драми любовного трикутника «додається» жіноча помста і політична інтрига, адже дія опери, разом з п'єсою Віктора Сарду, розгортається за часів боротьби Італії з австрійської деспотією. Звідси - не тільки любовні дуети, а й сцени переслідування патріотів-революціонерів, допит і тортури, зухвале вбивство і підступний розстріл.
Вперше гостросюжетна музична драма Дж. Пуччіні була показана глядачам італійської столиці в 1900 році. А в 1990 році вона стала першою постановкою зарубіжної опери мовою оригіналу в Харкові, яка згодом побувала на гастролях у багатьох країнах Європи. І всюди - з величезним успіхом, гідним італійських оперних традицій.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Флорія Тоска відбудеться 28 лютого 2021, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.