Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Музична Ніч Фестивалю абсурду Сутула собака Джекі Чан

5 червня 2021, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музична ніч пляж Nebo (Безлюдівка).
 
Моцно? Моцно. Віримо, що все вийде і , як завжди, після останньої вистави на вас чекатимуть автобуси, які за символічну ціну (а власників абонементів – безкоштовно) відвезуть всіх охочих на пляж «Nebo». Там почнеться музична частина фесту, де будуть виступати круті, популярні й найнестандартніші гурти країни. Хто буде виступати? Сорі, але ми, як завжди, не скажемо. Та знайте, що буде три сцени. Одна - секретна, про неї ви навіть там не дізнаєтесь. А як боїтеся, що там будуть «такі собі» артисти – ця думка хибна. На минулих фестах виступали «Курган & Агрегат», «Пошлая Молли», Тік Tu, «Хамерман знищує віруси», Latexfauna, Мирослав Кувалдін та багато інших. Тож, до зустрічі 5 червня і давайте почнемо літо на максималках. 
УВАГА!
 
Абонемент на фест - вхід вільний
Квиток на одну з 7 вистав - вхід 100 грн

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Музична Ніч Фестивалю абсурду Сутула собака Джекі Чан відбудеться 5 червня 2021, 22:00, субота в пляж Nebo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Джамала виступить з концертом-презентацією альбомів - «МИ» і «5:45»