Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Фантастичні світи Маленького Принца

4 квітня 2019, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Харківський Планетарій відкриває «Фантастичні світи Маленького Принца». GalaConcert та Харківський планетарій вперше представляють аудіо-спектакль, який не залишить байдужим нікого. У милій казці «Маленький Принц», відомого письменника Антуана де Сента-Екзюпері, прихований глибокий філософський зміст. Вічні цінності: любов, дружба, вірність неймовірно проникливо розкриваються в алегоричних текстах великого француза. Кращі цитати під супровід прекрасної інструментальної музики у виконанні відомого українського «білого мага» музики, композитора Олексія Ревенка, віднесуть глядача в атмосферу феєричної фантасмагорії. Проекції на одному з найбільших куполів України – дозволять як ніколи зануритися в світ роздумів та душевного естетизму.
Шоу буде однаково цікаво як дітям, так і дорослим. Захоплюючий сюжет для юних глядачів і глибина цитат Екзюпері, будуть утримувати увагу публіки різного віку. Але головна місія дійства – утвердження добра в усіх його класичний проявах.

Голоси героїв аудіо-спектаклю:
Заслужений артист України Дмитро Хоркін та Ірина Грей

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Фантастичні світи Маленького Принца відбудеться 4 квітня 2019, 19:00, четвер в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+