У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Классика при свечах «VIVO-quartet»

24 квітня 2016, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Струнный квартет – это изысканность, красота и хороший вкус! Со времен Баха и Генделя, Гайдна и Моцарта под музыку, исполненную струнным квартетом проводились самые важные церемонии высокопоставленных особ. Прикоснитесь к прекрасному и подарите радость себе и вашей второй половинке во время неповторимого музыкального сочетание скрипок, альта и виолончели!

Стоимость билетов:

входные (без места): 60 грн (предпродажа)/ 80 грн (на входе);

 

места(сидячие) на танцполе:120грн

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Классика при свечах «VIVO-quartet» відбудеться 24 квітня 2016, 20:00, неділя в Клуб "Jazzter". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.