У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

БОГЕМА

11 березня 2016, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Богема, богема — це означає, що в кожному з нас живе геній, нам по двадцять років, і ми живемо в кращому з часів», співав Шарль Азнавур. Богемна поведінка, богемний спосіб життя стали міфом у кінці XIX століття, коли його почали оспівувати навіть ті письменники і митці, що досягли визнання і достатку. Опера Дж. Пуччіни «Богема» за романом Анрі Мюрже - це мелодрама з безсмертними мелодіями і сумним кінцем. Вона зворушує слухачів більше ста років.

Тривалість 2 год. 15 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

БОГЕМА відбудеться 11 березня 2016, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.