У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт "YATSENKO TRIBUTE"

6 лютого 2016, 18:30, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

6 февраля в 18-30

Yatsenko. Tribute

Концерт, присвячений неперевершеній Ірині Яценко

Вона була справжньою зіркою нашої опери, її чарівний голос та досконала гра вражали всіх глядачів. Ірина Яценко не знала репертуарних обмежень для своєї вдачі, вона з легкістю виконувала партії і Кармен Ж. Бізе і Розіни Дж. Россіні! Історія зберегла яскраві та самобутні образи Графіні з «Пікової дами» Чайковського, Даліли з «Самсона і Даліли» Сен-Санса, Азучени з «Трубадура», Маддалени з «Ріголетто», Амнеріс з «Аїди» Верді, Любаші з «Царевої нареченої» Римського-Корсакова. Але найбільша творча вдача видатної артистки – це Кармен з однойменної опери Бізе. Ірина Яценко в ролі Кармен була чарівно жіночна, інтригувала глядачів своєю непередбачуваністю.

Артисти нашого театру представлять концерт в знак пам’яті видатної співачки і виконають найбільш яскраві твори з її репертуару.

Солисты:   Н. Коваль,   В. Козлов,   В. Житкова,   А. Сребницкий,   К. Бахритдинова,   Ю. Пискун,   А. Шуляк,    Е. Старикова,    Ч. Билаонов,    С. Крыжненко

Реж. А. Калоян                              Дир. А. Калабухин

Продолжительность: 2 ч.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт "YATSENKO TRIBUTE" відбудеться 6 лютого 2016, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+