У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Назар Стодоля

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Тарас Шевченко

«НАЗАР СТОДОЛЯ»

(драма на 2 дії)

На единственную пьесу Кобзаря театр обратил внимание не только в связи с 200-летним юбилеем автора, но и в связи с ее выдающимися драматургическими достоинствами. Из широкого спектра вопросов, поднятых в произведении, постановочная группа особое внимание заостряет на конфликте отцов и детей, а также проблеме поиска духовного пути в жизни. «Назар Стодоля» – не только единственная в Харькове постановка этой пьесы, но и единственный «полнометражный» спектакль по произведению Т. Шевченко.

Постановочная группа:
Режиссер – Андрей Лебедь
Художник – Аркадий Чадов
Хореограф – Светлана Момот
Музыкальное оформление – Николай Сараев

Длительность спектакля - 1 час 45 минут

Спектакль для старшего школьного возраста и взрослых

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Назар Стодоля відбудеться 26 листопада 2015, 19:00, четвер в Харківський театр для дітей та юнацтва (ХТДЮ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.