У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

HeartBeat Brass Band & Dj Mawrick

25 жовтня 2015, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Впервые! HeartBeat Brass Band в «Корове»!
 
Воу, воу, воу!!! Вот и сольный концерт супердрайвовых HeartBeat Brass Band! И не просто сольный, а при поддержки DJ MAWRICK! Не боишься пропустить? Думаешь, успеешь билет купить? Хочешь заряд позитива получить?! Так бегом за билетом, они уже в продаже! ; ) Тебя ждет незабываемая шоу-программа, НОВЫЕ ХИТЫ и конечно же самые ядовые треки HBBB тоже будут!
 
 
HBBB - это самый драйвовый молодежный харьковский брасс бэнд (духовой оркестр), играющий только самую топовую музыку. HBBB может зарядить энергией и заставить танцевать даже самых ленивых слушателей. И угодить многим ценителям хорошей музыки... HBBB - это не просто "группа", это семья. Семья, которая коснётся ваших сердец с помощью музыки. Мысль создать такой коллектив возникла еще в 2011 году, ведь ребята росли та таких гигантах брасс музыки, как Youngblood Brass Band и Hypnotic Brass Enseble, но лишь в 2014 группа решилась выйти на сцену. 
 
 
25 октября в "Корове" вас ждет невероятный драйв от HeartBeat Brass Band & Dj Mawrick! Ждем всех!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

HeartBeat Brass Band & Dj Mawrick відбудеться 25 жовтня 2015, 20:00, неділя в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.