У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Группа "Калибра"

22 травня 2015, 17:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 Сольный исполнитель "КАЛИБРА" в пятницу 22-го МАЯ в клубе [ЖАРА] презентует новый альбом под названием: " ЖИЗНЬ ПРОДОЛЖАЕТСЯ" Начало в 17:00 В программе вечера по мимо презентации альбома будет еще несколько интересных конкурсов и теплых оригинальных сюрпризов от КАЛИБРА.Все кто еще не определился с планами на 22-е мая приходите, уйдем в мир под названием "ОТРЫВ" словим массу новых ощущений и повеселимся вместе.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Группа "Калибра" відбудеться 22 травня 2015, 17:00, п’ятниця в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.