Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ПОЭТ

10 березня 2015, 18:30, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«ПОЭТ» Л. Колодуб 

к дню рождения Великого Кобзаря


Новая постановка оперы «Поэт», имеющая рабочее название: «В семье вольной, новой..», как никогда близка событиям, которые происходят в окружающей нас реальности.

Действия спектакля отражают события последней, предсмертной ночи Тараса Шевченка. Он вспоминает и милостивую Музу, и коварную Судьбу. Вспоминает нищенское детство издевательство господ, годы пребывания рекрутом и издевательства жандармов над ним как "государственным преступником". Живой тканью оперы являются стихи Тараса Шевченка. Именно в них раскрывается высокая душа поэта, его размышления и мечты. и хотя эти стихи знакомы большинству зрителей с детства, в опере они звучат по-новому благодаря музыке, которая берет начало в глубинных народных источниках.

Продолжительность 2ч. 30 мин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ПОЭТ відбудеться 10 березня 2015, 18:30, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+