Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

KharkivMusicFest: Люка Дебарг

У продажу залишилось 416 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 400 грн
Інші дати
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
6+
Українською мовою

Про подію

 

26 березня KharkivMusicFest запрошує слухачів на надзвичайну подію - перший сольний концерт Люки Дебарга в Україні. Неймовірне музичне обдарування, художнє бачення і творча свобода Люки Дебарга відкрилися публіці після його блискучих виступів на Міжнародному конкурсі імені П. І. Чайковського в 2015 році. Піаніст став єдиним учасником конкурсу, відзначеним спеціальним призом Асоціації музичних критиків. Вкрай незвичайним був його шлях до успіху.
 
Відкривши для себе класичну музику у віці десяти років, через чотири роки занять майбутній музикант кинув вчитись, зосередивши всю увагу на вивченні літератури та філософії, і згодом отримав ступінь бакалавра мистецтв в одному з університетів Парижа. Майже випадково він знову повернувся до музикування, відчув глибину свого таланту та стрімко розвинув його. Сьогодні Люка виступає сольно та у супроводі провідних оркестрів в найпрестижніших залах світу, його жадають слухати у Нью-Йорку, Парижі, Амстердамі, Відні, Лондоні, Токіо, Пекіні, Шанхаї, Сеулі.
 
Те, за що так любить Дебарга слухач — надчуттєва музичність. Кришталевий звук, багата образність та своє власне, далеке від шаблонного, бачення твору — усе це зачаровує публіку. Звукозаписуюча компанія Sony Classical випустила п’ять альбомів Люки Дебарга з музикою Скарлатті, Баха, Бетховена, Шуберта, Шопена, Ліста, Равеля, Метнера і Шимановського. Один із його останніх альбомів, що вийшов наприкінці 2019 року - Доменіко Скарлатті. Альбом здобув високу оцінку The New York Times і був обраний NPR у числі «10 альбомів класичної музики, з яких варто почати нове десятиріччя». 
 
Програма концерту:
 
Й.С. Бах - Італійський концерт, BWV 971
Р. Шуман - Соната №3 фа мінор, Ор. 14
Г. Форе - Баркарола №3 соль-бемоль мажор, Op. 42
О. Скрябін - Соната №4 фа-дієз мажор,  Op. 30
Г. Форе - Балада фа-дієз мажор, Op. 19
О. Скрябін - Фантазія сі-бемоль мінор,  Op.28 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KharkivMusicFest: Люка Дебарг відбудеться 26 березня 2022, 19:00, субота в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

23 січня, 18:30
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 120 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 306
Питання? Відповідь!
+