У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

KharkivMusicFest: Концерт Нільса Вандерера та Квартета Ліхновського

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Унікальну можливість почути старовинну музику бароко такою, як вона звучала у часи Антоніо Вівальді, подарує KharkivMusicFest своїм слухачам 17 квітня.
 
Один з кращих контратенорів свого покоління Нільс Вандерер (Німеччина) і струнний квартет, що виконує музику на історичних інструментах, — Квартет Ліхновського (Італія), запрошують на концерт музики бароко, де твори Вівальді і Перселла прозвучать максимально наближено до традицій виконавства своєї історичної епохи.
 
У концерті також візьмуть участь відома українська клавесиністка Наталія Сікорська і виконавець на старовинній лютні та теорбі Олег Чухлеб. Крім того, у фіналі концерту на слухачів чекає сміливий експеримент, який дійсно варто почути наживо: контратенор Нільс Вандерер виконає барокові арії Генрі Перселла у супроводі електрогітариста Фрітьофа Рьодела.
 
Нільс Вандерер (Nils Wanderer) — володар унікального голосу. Його високий «сяючий» контратенор зачаровує критиків та меломанів, а епатажний сценічний образ перетворює кожний виступ на справжнє шоу. Як соліст Нільс Вандерер регулярно виступає на кращих концертних майданчиках світу: в Парижській філармонії, L'Auditori в Барселоні, Королівській каплиці Версалю, Церкві св. Фоми у Лейпцигу, Вігмор холлІ, Барбікан-центрі у Лондоні. Крім концертної та сценічної діяльності, оперний співак, різнобічний артист також працює актором, хореографом театру і кіно та є художнім керівником барокового ансамблю MERIDIES.
 
Квартет Ліхновського (Quartetto Lichnowsky) — колектив, що був створений з метою виконання класичного та романтичного репертуару з використанням інструментів та виконавських практик, що максимально точно відтворюють «історичне» звучання музики. Його учасники активно співпрацюють з італійськими національними та міжнародними ансамблями та фестивалями бароко, такими як Фрайбурзький бароковий оркестр, The Da Camera Society (Лос-Анджелес), Houston Early Music Festival, Berkeley Early Music Festival, Cambridge Early Music та ін. Ансамбль грає на інструментах, що максимально наближені до інструментів, які використовувались на межі 18 і 19 століть. 
 
ПРОГРАМА: 
 
А. Вівальді 
Stabat Mater RV_621 
Концерт для струнних фа мінор RV 143 
Тріо-соната ре мінор RV 63 'La Follia' (op.1 No.12) 
 
Г. Перселл 
“Золота соната” фа мінор, Z.810 
Павана і Чакона соль мінор Z.752 і Z.730 3 
Арії з електронікою: (“Cold song”, “Oh Solitude”, “When I'm laid low”) 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KharkivMusicFest: Концерт Нільса Вандерера та Квартета Ліхновського відбудеться 17 квітня 2022, 18:30, неділя в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.