Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

KharkivMusicFest. Paul Lewis

Відміна заходу

Квитки поверненню не підлягають

Ознайомитися з умовами повернення

минула подія
Тривалість
01:30
6+
Українською мовою

Про подію

KharkivMusiсFest-2020: Концерт піаніста Пола Льюїса
м. Харків, Харківська Філармонія, Велика зала, 10 квітня, початок о 19:00
 
Уперше в Україні всесвітньо відомий піаніст Пол Льюїс (Великобри-танія) дасть сольний концерт 10 квітня у Великій залі Харківської філармонії. Музикант виступить у рамках фестивалю Kharkiv Music Fest, який у 2020 році присвячений 250-річчю від дня народження Людвіга ван Бетховена.
 
Пол Льюїс у всьому світі вважається одним із провідних музикантів свого покоління. Виконання піаністом 32 сонат Бетховена отримало найвищу оцінку музичних критиків: «Є багато визнаних записів бетховенських сонат, зроблених майстрами минулого і сьогодення. Але я пораджу єдину — ком-плект CD з інтерпретаціями Пола Льюїса» (А. Томмазіно, New York Times). Серед його численних нагород — «Інструменталіст року» Королівської філармонії, дві премії «Edison», три премії «Gramophone» тощо.
 
Він один із найпопулярніших та активно концертуючих піаністів світу. Музикант виступає як соліст із такими провідними світовими оркестрами, як філармонічні оркестри Берліна, Бостона, Лондона, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, а також симфонічними оркестрами Чикаго, Лондона, Лейпцига тощо. Пол Льюїс є частим гостем найпрестижніших музичних фестивалів, включаючи BBC Proms, Люцернського і Зальцбурзького фестивалів, Шу-бертіади та багатьох інших.
 
Піаніст регулярно виступає із сольними концертами на сценах світово-го рівня: Карнегі-хол у Нью-Йорку, Королівському фестивальному залі в Лондоні, у Віденській філармонії і Концертхаусі, Театрі Єлисейських полів у Парижі, Берлінської філармонії і Концертхаусі. Напередодні виступу в Хар-кові 10 квітня піаніст дасть сольні концерти в Лугано (Швейцарія) і Більбао (Іспанія).
У програмі сольного концерту в Харкові шедеври фортепіанної класи-ки — твори Людвіга ван Бетховена (Соната № 13 «Quasi una fantasia», тв. 27, № 1, Фантазія соль мінор, тв. 77, Соната № 14 до-дієз мінор «Місячна», тв. 27, № 2) і твір Франца Шуберта (Соната № 18, соль мажор, D894).

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KharkivMusicFest. Paul Lewis відбудеться 10 квітня 2020, 19:00, п’ятниця в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.