Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

БРАЧНЫЙ ВЕКСЕЛЬ

27 листопада 2014, 18:30, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Комическая опера «РИТА. БРАЧНЫЙ ВЕКСЕЛЬ»  

Женитьба по расчету или любви, и любовный треугольник с побитой посудой, пощечинами и дуэлью. Итальянские страсти уместились в два часа одноактных пьес "Брачный вексель" и "Рита". Комический водевильный сюжет илегкость постановки демонстрируют совсем другую сторону серьезного и взрослого жанра оперы.

Две комические оперы на одно действие, созданные итальянскими классиками Россини и Доницетти – это виртуозные арии, признания в любви, ссоры и остроумные сценические положения.

Исполнители - засл.артистки Украины Т. Гармаш, Е. Старикова, , лауреаты межд. конкурсов: В. Ефименко,С. Замыцкий. Леденёв, дипломант межд. конкурсов Ю. Форсюк,   К. УлыбинЕ. Гаврись.

 Дирижер – П. Багинский.

Продолжительность: 1 ч. 50 мин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

БРАЧНЫЙ ВЕКСЕЛЬ відбудеться 27 листопада 2014, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+