Інформація щодо обмеження масових заходів!

KharkivMusicFest. Ода до радості

Перейти до вибору квитків
Відміна заходу

Повернення квитків в касах здійснюється протягом 5 днів з дня відкриття кас

Ознайомитися з умовами повернення

Тривалість
02:00
6+
Українською мовою

Про подію

7 квітня, 19:00KharkivMusiсFest-2020: «Ода до радості»

Харківська філармонія, Велика зала

«Ода до радості» — центральний концерт KharkivMusicFest за масштабом і глибиною експресивності. У програмі концерту 7 квітня: виконання найвідомішої симфонії Людвіга ван Бетховена — Симфонії № 9, а також прем’єра у Харкові великого симфонічного твору Євгена Станковича «Страсті за Тарасом». Величні твори віденського класика та живого класика української музики прозвучать у виконанні найвідомішого хорового колективу України — Національної капели «Думка» та головного оркестру країни — Національного симфонічного оркестру України під орудою маестро Володимира Сіренка.

Розпочнеться концерт твором «Страсті за Тарасом» Євгена Станковича — видатного українського композитора, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка. Твір був написаний у 2013 році до 200-літнього ювілею Тараса Шевченка. Сама назва «Страсті за Тарасом» скеровує нас до величних пасіонів Йоганна Себастьяна Баха, що оповідають про страждання Христа. Як зізнається автор, «“Страсті...” для мене — досить незвичний музичний твір. Було бажання на основі творів Кобзаря створити музичну квінтесенцію духовного, актуального, соборного начал». Твір написаний для симфонічного оркестру, хору та солістів. Сольні партії виконають солісти Національної опери України Дмитро Кузьмін (тенор) та Олександр Бойко (баритон).

Другий номер концертної програми — Симфонія № 9 Бетховена. Цей твір вважається одним із найвидатніших творінь в історії світової музичної культури, що виражає гуманістичні та волелюбні ідеали людства. Вона відрізняється від усіх симфоній, створених до неї. Бетховену було мало симфонічного оркестру для втілення своєї грандіозної ідеї: він хотів оспівати братство мільйонів, братерство всіх людей світу, об'єднаних у єдиному пориві радості та свободи, і для цього ввів до фіналу симфонії хор і солістів, які співають «Оду до радості» Шиллера. Саме фінал Симфонії № 9 було обрано гімном Європейського Союзу, що нагадує про ідеали європейської спільноти: свободу, мир, солідарність та єднання. Сольні партії виконуватимуть солісти Національної опери України— Оксана Крамарєва (сопрано), Анжеліна Швачка (мецо-сопрано), Дмитро Кузьмін (тенор), Сергій Магера (бас).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KharkivMusicFest. Ода до радості відбудеться 7 квітня 2020, 19:00, вівторок в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+