KharkivMusicFest — 2020: Фестивальний оркестр KharkivMusicFest

Тривалість
01:45
Бронь На касу
72
години
6+
Українською мовою

Про подію

KharkivMusicFest — 2020: Фестивальний оркестр KharkivMusicFest
м. Харків, Харківська Філармонія, Велика зала, 28 березня, початок о 18:00
 
Концерт-відкриття KharkivMusicFest, що відбудеться 28 березня у Великій залі Харківської філармонії, за традицією пройде за участі Фестивального оркестру. А це означає, що в Харкові зберуться музиканти кращих оркестрів України, а також їх за-рубіжні колеги у складі унікального Фестивального оркестру KharkivMusicFest.
 
Формат оркестру, який складається із концертмейстерів, простіше кажучи — провідних музикантів кращих оркестрів різних міст або країн, є складовою багатьох великих музичних фестивалів вже протягом багатьох десятиліть. В Україні Фести-вальний оркестр зібрався вперше в 2018 році саме завдяки KharkivMusicFest.
 
В 2020 році Фестивальний оркестр KharkivMusicFest отримає особливий міжнародний масштаб — до кращих музикантів України приєднаються музиканти симфонічних та камерних оркестрів із 13 країн, а саме: Великобританії, Німеччини, Швеції, Чехії, Словаччини, Польщі, Греції, Ізраїлю, Кіпру, Грузії, Туреччини, Білорусі та Південної Кореї.
 
Концерт пройде під управлінням Станіслава Христенка — американського піаніста та диригента українського походження. Як піаніст Станіслав Христенко ви-ступав із сольними концертами у Карнегі-хол, Віденському Концертгаусі, концертному залі BOZAR у Брюселі, а також з оркестрами у City Hall Гонконгу, Берлінській філар-монії, Severance Hall у Клівленді, Великому залі Московської консерваторії. Як дири-гент Станіслав Христенко виступав з оркестром Харківського театру опери та балету ім. М. В. Лисенка, Камерним оркестром міста Грац (Австрія), оркестром Моравської філармонії (Чехія), оркестром Королівського Північного коледжу музики (Велика Бри-танія), а також з оркестрами США. Він є засновником та диригентом камерного ор-кестру Nova Sinfonietta. У 2016 році Станіслав Христенко став лауреатом 2 премії Міжнародного конкурсу диригентів в Австрії.
 
У програмі концерту 28 березня знаменита П'ята Симфонія Бетховена, твір знаного європейського композитора, що народився у Харкові, — Сергія Борткевича, а також відомий Концерт для скрипки з оркестром Фелікса Мендельсона (соліст — Тобіас Фельдманн, Німеччина).
 
Тобіас Фельдманн — німецький скрипаль, який став наймолодшим професо-ром консерваторії в Німеччині (у віці 27 років). Він активно гастролює і тільки в цьому концертному сезоні виступає в більшості країн Європи. Популярність прийшла до скрипаля після яскравих творчих перемог на престижних міжнародних конкурсах, в числі яких конкурс Королеви Єлизавети в Брюсселі (2015) і скрипковий конкурс імені Йозефа Йоахіма в Ганновері (2012). Музикант грає на скрипці роботи італійського майстра Ніколо Гальяно 1769 року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KharkivMusicFest — 2020: Фестивальний оркестр KharkivMusicFest відбудеться 28 березня 2020, 18:00, субота в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

29 березня, 18:30
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 299
1 квітня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала) ціна: від 400 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 346
4 квітня, 20:00
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 351
7 квітня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала) ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 463
10 квітня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала) ціна: від 400 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 287
Питання? Відповідь!
+