Інформація щодо обмеження масових заходів!

Прем'єра! Спартак (балет)

4 липня 2020, 18:30, субота
У продажу залишилось 175 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 300 грн
Інші дати
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 28 БЕРЕЗНЯ 2020 18:30 НА 4 ЛИПНЯ 2020 18:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення квитків, придбаних у касах, здійснюється протягом 5 днів з дня відкриття кас. Повернення електронних квитків здійснюється до 24.04 включно

ПРЕМ'ЄРА !!! СПАРТАК балет А. Хачатуряна
СПАРТАК ГИНЕ, АЛЕ ... ПЕРЕМАГАЄ
 
Балет «Спартак» Арама Хачатуряна український балетмейстер Георгій Ковтун поставив в Михайлівському театрі (колишній МАЛЕГОТ в Ленінграді-Петербурзі) ще в 2008 році. Ця вистава і сьогодні затребувана, багатьом відрізняючись від уже класичних трактувань Леоніда Якобсона, Ігоря Моїсеєва, Юрія Григоровича. У Харкові «Спартак» двічі (1967, 1979) ставив киянин Анатолій Шекера, а на прем'єрі був присутній знаменитий автор музики (він навіть диригував першою дією). Звичайно, в ті часи волелюбні ідеї роману Рафаелло Джованьоли «Спартак» і його балетне втілення були пов'язані з утопічними планами радянського ладу зробити весь світ вільним від рабства і гноблення. Але загальнолюдська сутність трагедії Спартака і його товаришів на тлі розкладається Римської імперії була набагато очевидніше і емоційно переконливіше. Представник нової генерації балетмейстерів, бунтар і фантазер, а за професією також каскадер, Георгій Ковтун, був натхненний насамперед буйними ритмами і терпким гармониям вірменського композитора. В результаті він створив динамічні, що підкорюють темпераментом сцени оргій і битв, любовних сцен і дуетів розбрату, щоб показати нові, сучасні смисли картин з минулого. Він ставить масові сцени так, що натовп стає виразником єдиного пориву, і в той же час встигає дати індивідуальні характеристики кожного з артистів. Вперше ми почуємо оновлену балетну партитуру, де зазвучить і почне рухатися на сцені потужний двигун дії хор - на сцені одночасно знаходитимуться близько 200 чоловік. Навіть звуки битви - брязкіт мечів, войовничі вигуки і гаряче дихання натовпу будуть у віставі прирівняні до елементів сценічної партитури. Незвичайно виразні у Г. Ковтуна і любовні сцени, віртуозні майже акробатичні підтримки, які викликають гучні оплески залу для глядачів. Балетмейстер склав і нове лібрето, в якому не просто змінив імена багатьох персонажів, але по іншому інтерпретував образи, вчинки і сподівання героїв.
Яскравий, провокативний, насичений подіями, вистава Г. Ковтуна об'єднує драму і танець, музику і спів, акробатику і каскадерські трюки. Уже навесні 2020 роки нам належить побачити на харківській сцені нову версію «Спартака» Георгія Ковтуна, який до сих пір з нашої балетною трупою не працював. Артисти чекають зустрічі з прекрасним майстром, а глядачам гарантовано яскраве, незабутнє видовище. Але разом з тим і новий, гострий погляд на повстання рабів в Стародавньому Римі, проблеми свободи, любові і зради, які залишаються актуальними і в наші дні.
 
Підготував заслужений діяч мистецтв України Олександр Чепалов

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Прем'єра! Спартак (балет) відбудеться 4 липня 2020, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

3 липня, 18:30
Харків ХНАТОБ ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 137
10 липня, 18:30
Харків ХНАТОБ ціна: від 400 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 203
11 липня, 18:30
Харків ХНАТОБ ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 235
Питання? Відповідь!
+