Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Прем'єра! Спартак (балет)

11 липня 2020, 18:30, субота
Перенесення заходу
минула подія
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО НА ОСІНЬ
Дата буде оголошена після зняття усіх карантинних обмежень
Всі придбані квитки будуть дійсні на нову дату
Поверненню квитки не підлягають
 
ПРЕМ'ЄРА !!! СПАРТАК балет А. Хачатуряна
СПАРТАК ГИНЕ, АЛЕ ... ПЕРЕМАГАЄ
 
Балет «Спартак» Арама Хачатуряна український балетмейстер Георгій Ковтун поставив в Михайлівському театрі (колишній МАЛЕГОТ в Ленінграді-Петербурзі) ще в 2008 році. Ця вистава і сьогодні затребувана, багатьом відрізняючись від уже класичних трактувань Леоніда Якобсона, Ігоря Моїсеєва, Юрія Григоровича. У Харкові «Спартак» двічі (1967, 1979) ставив киянин Анатолій Шекера, а на прем'єрі був присутній знаменитий автор музики (він навіть диригував першою дією). Звичайно, в ті часи волелюбні ідеї роману Рафаелло Джованьоли «Спартак» і його балетне втілення були пов'язані з утопічними планами радянського ладу зробити весь світ вільним від рабства і гноблення. Але загальнолюдська сутність трагедії Спартака і його товаришів на тлі розкладається Римської імперії була набагато очевидніше і емоційно переконливіше. Представник нової генерації балетмейстерів, бунтар і фантазер, а за професією також каскадер, Георгій Ковтун, був натхненний насамперед буйними ритмами і терпким гармониям вірменського композитора. В результаті він створив динамічні, що підкорюють темпераментом сцени оргій і битв, любовних сцен і дуетів розбрату, щоб показати нові, сучасні смисли картин з минулого. Він ставить масові сцени так, що натовп стає виразником єдиного пориву, і в той же час встигає дати індивідуальні характеристики кожного з артистів. Вперше ми почуємо оновлену балетну партитуру, де зазвучить і почне рухатися на сцені потужний двигун дії хор - на сцені одночасно знаходитимуться близько 200 чоловік. Навіть звуки битви - брязкіт мечів, войовничі вигуки і гаряче дихання натовпу будуть у віставі прирівняні до елементів сценічної партитури. Незвичайно виразні у Г. Ковтуна і любовні сцени, віртуозні майже акробатичні підтримки, які викликають гучні оплески залу для глядачів. Балетмейстер склав і нове лібрето, в якому не просто змінив імена багатьох персонажів, але по іншому інтерпретував образи, вчинки і сподівання героїв.
Яскравий, провокативний, насичений подіями, вистава Г. Ковтуна об'єднує драму і танець, музику і спів, акробатику і каскадерські трюки. Уже навесні 2020 роки нам належить побачити на харківській сцені нову версію «Спартака» Георгія Ковтуна, який до сих пір з нашої балетною трупою не працював. Артисти чекають зустрічі з прекрасним майстром, а глядачам гарантовано яскраве, незабутнє видовище. Але разом з тим і новий, гострий погляд на повстання рабів в Стародавньому Римі, проблеми свободи, любові і зради, які залишаються актуальними і в наші дні.
 
Підготував заслужений діяч мистецтв України Олександр Чепалов

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Прем'єра! Спартак (балет) відбудеться 11 липня 2020, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.