У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр Юнона "Как стать миллионером!"

22 березня 2014, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Талантливый, но бедный художник Блэз, по совету своей возлюбленной решает жениться на дочери богатого бизнесмена. Правда, папаша сам является любовником подруги Блэза, да еще вместо метрдотеля приходит странноватая молоденькая провинциалка. Спектакль построен на комических приемах, недоразумениях и ошибочных действиях, событиях, разворачивающихся в бешеном темпе. 

Актеры:

Алымов Евгений
Горская Мария
Пономарева Валентина
Колесник Алина
Шпилевой Александр

Режиссер: Маркович Владимир


Продолжительность спектакля: 
1ч. 30 мин. с антрактом

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Юнона "Как стать миллионером!" відбудеться 22 березня 2014, 19:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.