У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Кожаный Олень

18 квітня 2014, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Будущие музыканты группы познакомились в 1998 году в инфекционном отделении больницы им. Семашко, Симферополь (Украина), где все вместе оказались после отравления кумысом, который оказал непосредственное влияние на все последующее творчество.

Сразу решили играть православный-фитнес-рок, чем и занимались 11 следующих лет. Спустя 11 лет продолжили играть его же. «Кто эти мощные старики», спросите вы? Да вот же они:

- Жора, зеленая гитара
- Insa, ритм-бубен
- PapaJoe, труба, тексты
- Юра, длинная гитара, бэки

- Zam, желтая гитара, вокал

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кожаный Олень відбудеться 18 квітня 2014, 19:00, п’ятниця в Akuna Matata. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+