Спектакль "Гимнастический козел"

22 листопада 2019, 18:30, п’ятниця
Ціна: 120 грн
Тривалість
02:00
Без антракту
Бронь На касу
48
годин
Російською мовою

Про подію

Молодіжна сцена знову відкриває свій простір для експериментів.
 
На цей раз в центрі уваги — режисер і драматург Олександр Середін, п'єса якого у вересні цього року потрапила в шорт-лист конкурсу молодої драматургії Любимівка", а в жовтні — була відібрана в шорт лист головного драматургічного конкурсу України — фестивалю "Тиждень актуальної п'єси-2017". А перше сценічне прочитання "Гімнастичний козел" отримає саме в Харкові, на сцені "Портал на Гоголя 8" .
 
Написана в абсурдистській манері історія одночасно смішна і трагічна.
 
Згадайте уроки фізри в середній школі. Ви любили стрибати через козла? Виявилося, що з допомогою цього простого питання можна розділити аудиторію на два табори — тих, хто любив це заняття, і тих, хто люто ненавидів. Байдужих до цього гімнастичного снаряду просто немає. І якщо звести цей предмет в чудову ступінь і довести ситуацію до абсурду — отримаємо в результаті точну модель людських взаємин. Від усвідомлення якої під час вистави по спині йде холодок. Готові до чесної розмови? Глядач цієї вистави буде багато сміятися, але при цьому повинен бути готовий розуміти про себе правду і бути до себе гранично жорстким. Якщо ви так не можете — не приходьте.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Гимнастический козел" відбудеться 22 листопада 2019, 18:30, п’ятниця в Театр ім. А.С. Пушкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+