Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

АРКОНА

13 березня 2014, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Аркона – это 11 лет одной из наиболее успешных карьер на российской металлической сцене. 6 альбомов, которые переиздавались во многих странах мира; контракт с одним из ведущих мировых металлических лейблов; многочисленные туры, концерты и фестивали на территории России, Европы, Северной и Южной Америки. И в то же время это верность идеям, с которыми коллектив пришел в мир творчества и тем людям, которые поддерживали и были с группой с самого начала.

Стоимость билетов:
 
январь - 90 грн
февраль -110 грн
март - 130 грн

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

АРКОНА відбудеться 13 березня 2014, 19:00, четвер в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+