У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

[X]-Rx (Germany)

22 березня 2014, 20:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Впервые в Украине индустриальный рейв.
Иначе как индустриальный рэйв этот проект назвать невозможно. С возвращением в субкультуры 90-х годов прошлого века приходят и подобные лютые миксы, которые с первых тактов любого кибер-гота или же просто человека, который любит бит потяжелей, не оставят в стороне на лавочке с коктейлем. Эта гремучая смесь последние несколько лет взрывает площадки Европы и с первого взгляда воспринимается иронично, но очень уверенно. Звуковой энерджайзер в этот раз будет радовать своих поклонников заводными ритмами зарубежной эстрады, проникнутыми идеями Индустриальной Рэйволюции. В конце их сета все сольются с той самойй давно забытой энергией массовых звуковых атак, которую так хорошо умеют делать только немцы.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

[X]-Rx (Germany) відбудеться 22 березня 2014, 20:00, субота в Akuna Matata. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+