Севільський цирульник

17 вересня 2019, 18:30, вівторок
Ціна: від 120 грн
Тривалість
02:45
З антрактом
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

Прем'єра «Севільського цирульника»  Дж. Россіні колись  провалилася, що іноді трапляється з шедеврами.  Подальша ж доля  твору була тріумфальною, їй судилося стати однією з кращих комічних опер в історії жанру.
Сюжет, заснований на п'єсі П. Бомарше, виходить з традиції італійської комедії масок. Це легко впізнавані й завжди актуальні образи та ситуації, інтрига, що захоплює (молоді люди прагнуть одружитися всупереч протидії старих батьків чи опікунів). Але головні герої тут – спритні й кмітливі слуги: майстри на всі руки, вони допомагають закоханим). Однак у своїй опері Дж. Россіні йде далі, і на місце «масок» приходять живі люди, герої здаються ніби вихопленими з самого життя.
«Севільський цирульник» Россіні підкорює невичерпною дотепністю, багатством мелодій, віртуозними вокальними партіями, стрімкою динамікою та безліччю комічних ситуацій.
Дж. Россіні. Севільський цирульник (італ.мова)
Комічна опера на 3 дії
Лібрето Ч. Стербіні за однойменною комедією П. Бомарше. Переклад П. Антокольського.
Диригент
заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко
Режисер- постановник
народний артист України Володимир Лукашев
Режисер поновлення
Головний режисер Схіd OPERA, лауреат міжнародних конкурсів
Армен Калоян
Художники - постановники
Семен Іоффе, Борис Чернишов
Художник поновлення Ірина Степнова
Хормейстери
заслужений діяч мистецтв України Олена Чумак, Світлана Кривич
***

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Севільський цирульник відбудеться 17 вересня 2019, 18:30, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+