Севільський цирульник

1 лютого 2020, 18:30, субота
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:45
З антрактом
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Італійською мовою

Про подію

Дж. Россіні. Севільський цирульник (італ.мова)
Комічна опера на 3 дії
Лібрето Ч. Стербіні за однойменною комедією П. Бомарше. Переклад П. Антокольського.
Режисер- постановник
народний артист України Володимир Лукашев
Режисер поновлення
Головний режисер Схіd OPERA, лауреат міжнародних конкурсів
Армен Калоян
Художники - постановники
Семен Іоффе, Борис Чернишов
Художник поновлення Ірина Степнова
Хормейстери
заслужений діяч мистецтв України Олена Чумак, Світлана Кривич
***
Прем'єра «Севільського цирульника»  Дж. Россіні колись  провалилася, що іноді трапляється з шедеврами.  Подальша ж доля  твору була тріумфальною, їй судилося стати однією з кращих комічних опер в історії жанру.
Сюжет, заснований на п'єсі П. Бомарше, виходить з традиції італійської комедії масок. Це легко впізнавані й завжди актуальні образи та ситуації, інтрига, що захоплює (молоді люди прагнуть одружитися всупереч протидії старих батьків чи опікунів). Але головні герої тут – спритні й кмітливі слуги: майстри на всі руки, вони допомагають закоханим). Однак у своїй опері Дж. Россіні йде далі, і на місце «масок» приходять живі люди, герої здаються ніби вихопленими з самого життя.
«Севільський цирульник» Россіні підкорює невичерпною дотепністю, багатством мелодій, віртуозними вокальними партіями, стрімкою динамікою та безліччю комічних ситуацій.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Севільський цирульник відбудеться 1 лютого 2020, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+