Кармен (опера)

29 вересня 2019, 18:30, неділя
Ціна: від 120 грн
Інші дати
Тривалість
03:20
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

Опера Ж. Бізе «Кармен» має безпрецедентну популярність вже майже протягом 150 років. Її запальні мелодії: хабанера, куплети тореадора, проникливі ліричні епізоди (арія Хозе «з квіткою» та ін.) у музичному середовищі на слуху так само, як найпопулярніші народні й естрадні пісні.

Сюжет опери запозичено з однойменної новели французького письменника П. Меріме. Досвідчені літератори А. Мельяк та Л. Галеві майстерно розробили лібрето, наситивши його драматизмом, поглибивши емоційні контрасти, створивши виразні образи, багато в чому відмінні від їх літературних прототипів. Музика втілила задум лібретистів з тонким почуттям міри, при цьому поєднуючи чуттєвість, запал і сильний аромат іспанського фольклору – частково автентичного, а частково вигаданого.

Трагедія розгортається на тлі кориди, серед білого дня, коли від смерті ніде сховатися.  Й від свободи, що обертається на трагедію, героїню відокремлює усього лише один змах гострої навахи.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кармен (опера) відбудеться 29 вересня 2019, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

18 вересня, 18:30
Харків ХНАТОБ ціна: від 120 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 176
Питання? Відповідь!
+