Інформація щодо обмеження масових заходів!

Кармен (опера)

23 травня 2020, 18:30, субота
Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
03:20
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Французькою мовою

Про подію

 
Опера на 3 дії
Лібрето А. Мельяка та Л. Галева за однойменною повістю П. Меріме
ПОСТАНОВНИКИ
Режисер:
Головний режисер Схіd OPERA, лауреат міжнародних конкурсів Армен Калоян
Художник: заслужений артист України Олександр Лапін
Головний хормейстер Схіd OPERA  заслужений діяч мистецтв України Олексій Чернікін
Хормейстер дитячого хору Олена Першина
Хореограф Олена Розіна
Опера Ж. Бізе «Кармен» має безпрецедентну популярність вже майже протягом 150 років. Її запальні мелодії: хабанера, куплети тореадора, проникливі ліричні епізоди (арія Хозе «з квіткою» та ін.) у музичному середовищі на слуху так само, як найпопулярніші народні й естрадні пісні.
Сюжет опери запозичено з однойменної новели французького письменника П. Меріме. Досвідчені літератори А. Мельяк та Л. Галеві майстерно розробили лібрето, наситивши його драматизмом, поглибивши емоційні контрасти, створивши виразні образи, багато в чому відмінні від їх літературних прототипів. Музика втілила задум лібретистів з тонким почуттям міри, при цьому поєднуючи чуттєвість, запал і сильний аромат іспанського фольклору – частково автентичного, а частково вигаданого.
Трагедія розгортається на тлі кориди, серед білого дня, коли від смерті ніде сховатися.  Й від свободи, що обертається на трагедію, героїню відокремлює усього лише один змах гострої навахи..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кармен (опера) відбудеться 23 травня 2020, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+