У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Принцеса і свинопас

Продаж припинено
минула подія

Про подію

За одноіменною казкою Г.Х. АндерсенаМузична казка на 1 дію
  •  
  • Тривалість вистави: 1 година
  •  

Автор цієї казки - відомий датський письменник Ганс Крістіан Андерсен. Серед його численних творів, до яких належать "Снігова королева", "Бридке каченя", "Стійкий олов'яний солдатик", "Нове вбрання короля", "Русалочка", "Соловей", "Тінь" та інші, казка "Принцеса і Свинопас" посідає одне з найпочесніших місць.

Це захоплююча історія про те, як молодий принц закохався у примхливу принцесу. Він причарував її не лише цікавими винахідливими іграшками, які змайстрував самотужки, але й сміливістю, добротою, щирістю свого кохання. Цей чарівний юнак вивів принцесу із нудотного закутка її самостності й відкрив їй заворожуючий світ яскравих душевних почуттів...

"Принцеса і Свинопас" - це весела вистава для дітей молодшого віку, в якій багато музики, танців, дотепів. До того ж одну з ролей у цій сценічній казці призначено маленьким глядачам.

У виставі беруть участь здебільшого молоді актори театру.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Принцеса і свинопас відбудеться 4 січня 2014, 11:00, субота в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.