Осеньзяркая импровизация Воробушка

19 липня 2019, 19:00, п’ятниця
Ціна: 250 грн
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
24
години
16+
Російською мовою

Про подію

Це середина літа і чотири дні. За старовинною македонською традицією, Інародний театр абсурду "Воробушек", пограється в довгу імпровізацію. В "Камалія", де відмінні кондиціонери і холодні коктейлі. А ще, до цієї дати ми знайдемо самого охолоджуючого гостя, щоб ти відчув всю міць і радість цього дня.
 
19 липня. 19.00. Молодше, ніж тоді, вже ніколи. До зустрічі, харьковріотікі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Осеньзяркая импровизация Воробушка відбудеться 19 липня 2019, 19:00, п’ятниця в Sutra Bar Kamalaya. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+