Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Доооовга імпровізація Воробушка

16 березня 2021, 19:00, вівторок
У продажу залишилось 34 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 320 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Російською мовою

Про подію

Інародний театр абсурду Воробушек вкотре тягнутиме ковдру (тепленьку, з шафи дістали) під назвою "гумор", а глядач - реготати і лупити ніжкою.
 
Нічого не готується. Просто є актори, які відразу щось вигадують на тему, задану глядачем. Часом виходить набір мініатюр, часом - невеличкі п'єси, часом - тепло на вулиці, але іноді дощ. Зрозуміло пояснили?
 
Тоді до зустрічі. Чекаємо, щоб обійнятися з тобою. Але тільки емоційно.
І дистанційно. Ти розумієш…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Доооовга імпровізація Воробушка відбудеться 16 березня 2021, 19:00, вівторок в Sutra Bar Kamalaya. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+