Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

СТРУНЫ СУДЬБЫ

1 лютого 2014, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Мировые звезды классической музыки в Харькове.
Истинное искусство в безупречной интерпретации.
Один из лучших скрипачей мира - Алексей Кошванец (Москва) и один из самых виртуозных пианистов нашего времени - Юрий Богданов (Москва) в программе «Струны судьбы» исполнят только шедевры классической музыки (Ф. Шопен, Ф. Лист, Дж. Тартини, Г. Венявский, П. Сарасате, Н. Паганини и др).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

СТРУНЫ СУДЬБЫ відбудеться 1 лютого 2014, 19:00, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+