У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Pur:Pur

7 грудня 2013, 20:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Pur:Pur - 5 лет группе!

Концерт в родном городе в честь 5-летия группы!

История «Pur:Pur» началась в феврале 2008-го с размещения на Youtube песни Cosmic girl, мгновенно ставшей популярной среди десятков тысяч меломанов. Сегодня у пурпур-канала более полумиллиона просмотров. За плечами музыкантов четыре интереснейших, непохожих друг на друга альбома, эксперименты с акустическим, электронным и роковым звучанием и сотрудничество с Андреем Sun Запорожцем.

Музыка «Pur:Pur» звучит повсюду: на фестивалях Stereoleto, ВДОХ, Джаз-Коктебель, КаZантип, Соседний мир, Усадьба Джаз; в телепрограммах Вечерний Ургант, Подъем, Tviй формат, Что? Где? Когда? и рекламных роликах. О коллективе восхищенно отзываются Esquire, Rolling Stone, Афиша.

В честь круглой даты группа подготовила энергичную, проникновенную программу. Теперь басовые и клавишные партии исполняет харьковская пианистка Алина Бронишевская. Поклонников ждут не просто выступления, а теплые, радостные встречи, во время которых «Pur:Pur» исполнят новые и старые композиции в оригинальной трактовке.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Pur:Pur відбудеться 7 грудня 2013, 20:00, субота в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+