Любов

Ціна: від 60 грн
Тривалість
02:30
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Про подію

Марко Кропивницький
«Любов»
(містична драма за п'єсою «Де зерно, там и полова»)
 
Режисер-постановник - Олександр Ковшун
Сценографи - Тетяна Савіна, Олександр Ковшун
Художник по костюмах - Аліна Горбунова
Пластичне рішення - Олена Приступ
Тривалість вистави - 2 години. 30 хв.
Прем'єра - 28.09.2018
 
Молода гарна Зінька живе в шлюбі з нелюбом і п'яницею Самросем. Єдиною втіхою від сімейного пекла для неї були романтичні стосунки з брата чоловіка Романом, поки «на горизонті» не з'явилася суперниця ...
Мелодраматичний сюжет (типовий для класичної української драматургії) переміщено в інший простір-, де заміксувати містицизм, рок-музику, ностальгічну естетику сімдесятих, і де відбувається дослідження на тему «що таке любов». Це одвічне питання ми розглядаємо з досить незвичайних ракурсів, адже все частіше любові стає об'єктом вивчення як для соціальних, так і для природничих наук.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Любов відбудеться 30 червня, 18:00, неділя в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+