У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Любов"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Марко Кропивницький

Містична драма в 2 дії

Режисер-Олександр Ковшун

Молода гарна Зінька живе в шлюбі з нелюбом чоловіком - п'яницею Самросем. Єдиним порятунком від сімейного пекла для неї були романтичні стосунки з братом чоловіка Романом, поки «на горизонті» не з'явилася суперниця ...

Мелодраматичний сюжет (типовий для класичної української драматургії) переміщений в інший час і простір. У виставі з'єднані містицизм, рок-музика, ностальгічна естетика сімдесятих і відбувається дослідження на тему «що таке любов». Цей одвічне питання ми розглядаємо з досить незвичайних ракурсів, адже все частіше любов стає об'єктом вивчення як для соціальних, так і для природничих наук.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Любов" відбудеться 17 квітня 2020, 18:00, п’ятниця в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.