Театр «Тимур». Спектакль «ЧУДО»

Ціна: від 50 грн
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години
1+

Про продію

Прем'єрна вистава театру дітей «Тимур» ім. В. Сідіна - «Чудо» за однойменним бестселером Дж. Паласіо.
 
Вистава про сучасних дітей і їх часто непрості взаємини один з одним. Про те, що найбільше чудо таїться в душі кожної дитини. Краса сценічної дії, впізнавання себе в персонажах на сцені, дадуть можливість не тільки захопитися побаченим, але і винести для себе важливий урок любові до ближнього.
 
Тривалість вистави 1 год. Вистава розрахована на дітей шкільного віку.
Керівник театру          Антон Жиляков
Режисер                      Варвара Сідіна
Автор п'єси                 Олена Сідіна
Сценографія              Наталя Денисова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Тимур». Спектакль «ЧУДО» відбудеться 1 червня, 15:00, субота в ДК Основ'янського району. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+