Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр «Тимур». Вистава «ЧУДО»

5 грудня 2021, 15:00, неділя
У продажу залишилось 190 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 60 грн
Тривалість
01:00
Бронь На касу
24
години
5+
Російською мовою

Про подію

Вистава «Чудо» Театру дітей «Тимур» ім. В. Сідина за одноіменним бестселлером Дж. Паласіо. 
Вистава про сучасних дітей та їх часто непрості взаємовідносини один з одним. Про те, що найбільше диво приховане в душі кожної дитини. Красота сценічного дійства, можливість впізнати себе у персонажах на сцені, нададуть можливість не тільки захопитись побаченим, але й винести для себе важливий досвід любові до ближнього. 
Багатолітній авторитет театру, досягнутий професіоналізмом творчої групи, надає впевненість, що вистава буде інтересною не тільки дітям, але й дорослим. 
 
Тривалість вистави 1 год. Вистава для родинного перегляду від 5 років.
Вистава йде російською мовою.
 
Керівник театру Антон Жиляков
Режисер Варвара Сідіна
Автор п'єси Олена Сідіна

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Тимур». Вистава «ЧУДО» відбудеться 5 грудня 2021, 15:00, неділя в ДК Основ'янського району. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+