Графік роботи кас у великодні та травневі свята!

Театр Прекрасные цветы "SEX2005"

20 травня, 19:00, понеділок
Ціна: 200 грн
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години

Опис

«SEX 2005» — спектакль-исследование о взаимодействии мужского и женского. Здесь вы станете свидетелями формирования пары от трепетной встречи до безысходного конца. Одна история, проигранная два раза. Два разных взгляда на отношения, два разных способа коммуникации, два разных финала. Мы задаём вопрос: возможно ли в современном мире не только оставаться вместе, но и позволить себе быть счастливыми?
 
В этом спектакле “Театр Прекрасные цветы” экспериментирует с музыкой и пространством, выходя за рамки привычной театральной сцены. Все действие происходит в камерной галерее под аккомпанемент гитары.
 
Мужчина – Артем Вусик
Женщина – Оксана Черкашина
Мужчина постарше – Владимир Борисенко
Женщина постарше – Ирина Кобзарь
Музыкант – Стас Кононов.
 
 
Актеры:
 
Артём Вусик
Оксана Черкашина
Ирина Кобзарь
Владимир Борисенко.
Музыка: Стас Кононов.
Художник по свету: Александр Чиж.
Продолжительность: 1 час.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Прекрасные цветы "SEX2005" відбудеться 20 травня, 19:00, понеділок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+