Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Театр «Прекрасные цветы». Спектакль «SEX 2005»

20 січня 2020, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«SEX 2005» - вистава-дослідження про взаємодію чоловічого і жіночого. Тут ви станете свідками формування пари від трепетної зустрічі до безвихідного кінця. Одна історія, програна два рази. Два різні погляди на відносини, два різні способи комунікації, два різних фінали. Ми задаємо питання: чи можливо в сучасному світі не тільки залишатися разом, але і дозволити собі бути щасливими?
 
У цій виставі «Театр Прекрасные цветы»експериментує з музикою і простором, виходячи за рамки звичної театральної сцени. Вся дія відбувається в камерній галереї під акомпанемент гітари.
 
Чоловік - Артем Вусик
Жінка - Оксана Черкашина
Чоловік постарше - Володимир Борисенко
Жінка постарше - Ірина Кобзар
Музикант - Стас Кононов.
 
Актори:
 
Артем Вусик
Оксана Черкашина
Ірина Кобзар
Володимир Борисенко.
Музика: Стас Кононов.
Художник по світлу: Олександр Чиж.
Тривалість: 1 година.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Прекрасные цветы». Спектакль «SEX 2005» відбудеться 20 січня 2020, 19:00, понеділок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+