Очень простая история

Ціна: від 50 грн
Тривалість
02:20
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Опис

Марія Ладо

Переклад з з рос. автора п'єси

Трагікомедія на 2 Дії.

Длительность вистави: 2 години 20 хвилин

Сучасний київський драматург Марія Ладо написала дуже незвичне "Дуже просту Історію", В якій діють люди, тварини та небожітелі. Проти дійовіх осіб цієї п'єси справедлівіше Було б поділяті на тих, хто має у життя без душі Відчуття органічного зв'язку зі світом, и тихий, хто інтуїтівно шукає цієї душевної Розрада. П'єса Цілком оригінальна. Одним словом «проста» назівають Різні РЕЧІ. Є простота, про якові сказано: "Де просто - там янголів до ста." Іноді цею шлях простягається через все життя ...

Відвідування вистави дітям до 14 років - тільки з дозволу адміністрації театру.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Очень простая история відбудеться 12 квітня, 18:00, п’ятниця в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+