У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Дуже проста історія"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Марія Ладо

Постановка - засл. артист України Андрій Бакіров

Сучасний київський драматург Марія Ладо написала дуже незвичну «Дуже просту історію», в якій беруть участь люди, тварини і небожителі. Однак дійових осіб цієї п'єси справедливіше було б розділити на тих, хто має в своїй душі почуття гармонійної зв'язку зі світом, і тих, хто інтуїтивно шукає цього душевного спокою.

У п'єсі одним словом «проста» називають різні речі. Є простота, про яку сказано: «Де просто - там янголів до ста». Іноді цей шлях простягається через все життя ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Дуже проста історія" відбудеться 11 листопада 2021, 18:00, четвер в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+