У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Pianoboy

12 жовтня 2013, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Продолжение праздника свободной музыки от фестиваля "Джаз Коктебель" - концерт группы "Pianoбой" с презентацией нового альбома "Не Прекращай Мечтать" 

Дмитрий Шуров – пианист и поэт, фронтмен группы Pianoбой, бывший участник групп "Океан Ельзи" и "Esthetic Education". В 2006—2009 годах был пианистом в группе Земфиры. 
По собственному признанию Дмитрия, больше всего на свете он любит играть концерты, ведь это лучшее, что есть в профессии музыканта. 
Весной 2012 года вышел дебютный альбом Pianoбой, который получил название "Простые Вещи" и был тепло принят публикой и критиками. 
В марте 2012 Pianoбой выступает на церемонии награждения премии "Чартова Дюжина" (Наше Радио), где, благодаря голосам слушателей, побеждает в номинации "Взлом года". Позднее журнал Elle вручает группе награду "Elle Awards/Открытие года". В перерывах между гастролями Дмитрий Шуров и Pianoбой записали вторую пластинку "Не Прекращай Мечтать".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Pianoboy відбудеться 12 жовтня 2013, 20:00, субота в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.